STRONA GŁÓWNA   |    O FIRMIE   |    OFERTA    |    KONTAKT


     Drzwi zew. Metalowe Ocieplane

     Drzwi zew. Drewniane Ocieplane

     Drzwi PCV

     Drzwi zew. Wejściowe Wewnątrzlokalowe

     Drzwi wew. okleinowane

     Drzwi wew. Sosnowe Surowe

     Drzwi wew. Sosnowe Malowane

     Drzwi Szklane

     Okna PCV

     Okna Drewniane

     Parapety

     Bramy

     Moskitiery

     Rolety wewnętrzne

     Rolety zewnętrzne

     Żaluzje

     Plisy

     Verticale

     Markizy


     Bramy Segmentowe

Bramy segmentowe należą do najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych systemów bram garażowych. Ich konstrukcję stanowi odpowiedniej grubości stalowy panel, który dodatkowo ocieplony jest pianką poliuretanową. Struktura wierzchnia bramy może występować w przetłoczeniu poziomych pasów, kasetonów przypominających kształtem tabliczkę czekolady, jak i w kolorach naturalnego drewna, uwzględniając jego kształt i strukturę. Brama posiada uszczelnienie na całym obwodzie, co uniemożliwia przenikanie ciepła. Wyposażona jest w komorową uszczelkę dolną, która wyklucza konieczność mocowania progu, dodatkowo nadając efekt estetyczny. Bramę segmentową dodatkowo można wyposażyć w automatykę, umożliwia to użytkowanie bez dodatkowych trudności, wygodę oraz prestiż.

     Bramy Uchylne

Bramy uchylne stanowią najbardziej popularną wersję spośród bram garażowych. Cieszą się dobrą jakością, bezawaryjnością, są wytrzymałe na warunki atmosferyczne, łatwe w obsłudze i bezpieczne. Dzielą się na nieocieplane oraz ocieplone. Konstrukcja skrzydła bramy wykonana jest z profili stalowych pokrytych blachą trapezową. W zależności od gustu klienta, powłoka wierzchnia skrzydła zostaje powlekana farbą poliestrową w kilku standardowych kolorach. Bramy uchylne ocieplone, dodatkowo wypełnione warstwą styropianu, co gwarantuje doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Konstrukcja bramy nie wymaga konieczności konserwacji, tym samym nie jest droga w utrzymaniu i gwarantuje długotrwałe użytkowanie.     Bramy Rolowane

Brama rolowana stosowana jest w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni użytkowej. Jej główną zaletą oraz największy atutem jest minimalna przestrzeń potrzebna do zabudowy oraz funkcjonowania. Brama składa się z aluminiowych paneli o odpowiedniej szerokości i grubości, wypełnionych pianką poliuretanową, co zapewnia dobre właściwości termoizolacyjne. Występuje w różnych kolorach. Mechanizm bramy rolowanej umieszczony jest w skrzynce o wysokości 300mm, może być napędzany ręcznie oraz automatycznie. Dodatkowo możliwość montażu zdalnego sterowania stanowi wygodny i bezpieczny sposób użytkowania. Brama posiada komorową uszczelkę dolną, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelkę w nadprożu, co znacznie zmniejsza straty ciepła.
:: design by mida ::